Letnie i zimowe warsztaty dla dzieci

|

Warsztaty dla dzieci w Leonardo School w Radomiu

Z naszych turnusów skorzystało już 800 dzieci! Chcesz zagospodarować czas wolny swojego dziecka i mieć pewność, że podczas przerwy od szkoły będzie się rozwijać i poszerzać horyzonty? Zapraszamy na warsztaty tematyczne do Leonardo School – z nami nie da się nudzić! U nas Twoja pociecha rozwinie swoje zainteresowania, odkryje nowe pasje, nawiąże znajomości z rówieśnikami i wartościowo spędzi każdy dzień. To wszystko pod opieką wykwalifikowanych pedagogów, z zapewnionym wyżywieniem i aktywnościami na świeżym powietrzu. Czego chcieć więcej? Zobacz, dlaczego warto wybrać warsztaty właśnie u nas!

Letnie i zimowe warsztaty tematyczne – bogactwo pomysłów na wolny czas

Oferujemy starannie zaprojektowane warsztaty dla dzieci – ich program jest opracowany tak, aby wspierać wszechstronny rozwój i dawać moc doświadczeń oraz wiedzę z wybranej tematyki. Podczas zajęć działamy twórczo i aktywnie spędzamy czas na świeżym powietrzu, bazujemy na różnorodnych technikach artystycznych, odwiedzamy ciekawe miejsca, a przede wszystkim doskonale się bawimy. W naszej placówce organizujemy warsztaty wakacyjne oraz zimowe – w czasie, gdy szkoły nie działają, a dzieci mają wolne. To spore ułatwienie dla Ciebie jako rodzica – nie wiesz, jak pogodzić pracę z koniecznością opieki nad dzieckiem? Zapisz je do nas i miej pewność, że spędzi każdy dzień w doskonałej atmosferze.

Co robimy podczas warsztatów?

Mamy mnóstwo pomysłów i z chęcią wcielamy je w życie. Zarówno letnie, jak i zimowe warsztaty dla dzieci obfitują w:

  • wycieczki do ciekawych miejsc w Radomiu i okolicach – odwiedzamy muzea, stadniny koni, gospodarstwa agroturystyczne, lasy… wszystko po to, aby być jak najbliżej przyrody i spędzać czas na łonie natury,
  • zajęcia twórcze – lepimy z gliny, malujemy rozmaitymi technikami i uwalniamy kreatywność drzemiącą w każdym z nas,
  • zabawy ruchowe – ponieważ wiemy, że sport to zdrowie! U nas dzieci aktywnie spędzają czas, mają okazję pozbyć się nadmiaru energii i porządnie się zmęczyć,
  • smaczne i pożywne posiłki (dwudaniowy obiad i podwieczorek) – uczestnicy naszych warsztatów mają zapewnione pełne wyżywienie, ponieważ doskonale wiemy, że aktywność i rozwój potrafią wywołać głód.

Podczas warsztatów dzieci mają zapewnione wyżywienie oraz kompetentną opiekę, nawiązują interakcje z rówieśnikami i doświadczają nieznanych dotąd aktywności, które mogą przerodzić się w nowe pasje. Ty w tym czasie możesz spokojnie pracować, nie martwiąc się o to, że Twoja pociecha nudzi się w wakacje lub ferie! 

Pełne przygód warsztaty dla dzieci w Radomiu – zapraszamy do Leonardo School

Nie zwlekaj i już dziś zaplanuj pełne atrakcji wakacje lub ferie swojego dziecka. Co sezon przygotowujemy nowy program warsztatów bogatych w przygody i niezapomniane doświadczenia. Twoje dziecko będzie zachwycone, mogąc wziąć udział w naszych zajęciach – zyska moc wspomnień, nowych znajomości i zainteresowań. Postaw na rozwój swojej pociechy i podaruj jej wartościowo spędzony czas na warsztatach tematycznych w Leonardo School w Radomiu!

Jak się zapisać na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej

Jak zapisać dzieci na zajęcia?

Lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia i zobacz, czy spodobają się Twoim dzieciom. Zajęcia pokazowe są bezpłatne.

Bezpłatny zapis