Co stoi za sukcesem marki Leonardo School?

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od 2019 roku, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założycielka Leonardo School Agnieszka Patyńska wraz z 10-osobowym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają ponad 500 uczniom doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie z wysokimi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do 500 szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych w Radomiu.

Poznaj metody

Nasz zespół

Agnieszka Patyńska

Właścicielka

Julia Kozłowska

Lektor

BIO:

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia angielska w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Jestem nauczycielem języka angielskiego od 10 lat. Staram się prowadzić zajęcia w taki sposób, aby zobaczyć uśmiech, radość i zadowolenie swoich uczniów. „Było super!” to słowa, które najbardziej motywują mnie do działania. Uwielbiam pracę z dziećmi, a w Leonardo School łączę to ze swoją pasją, jaką jest język angielski.

Marta Dziurzyńska

Lektor

BIO:
Certyfikowana lektorka Leo English
Pani Marta prowadzi w Leonardo School Radom zajęcia Leo English. „Jestem magistrem filologii angielskiej, skończyłam też studia podyplomowe z pedagogiki. Od dawna marzyłam o pracy z dziećmi i wreszcie udaje mi się zrealizować ten cel. Nauka przez zabawę to świetna metoda i bardzo się cieszę, że mogę brać udział w tym procesie. Praca z dziećmi jest pełna wyzwań. Z niecierpliwością na nie czekam.”

Co mówią nasi kursanci?

Polecam. Dobra szkoła języka angielskiego. Świetne warsztaty tematyczne.

Piotr Fornal

Super, syn mega zadowolony. Profesjonalne i bardzo ciekawe zajecia.

Beata Gocel

Cudowny czas roku szkolnym 20/21. Najlepszą szkoła dla dzieciaków... ever

Paweł Tomaszewski

Bardzo polecam świetna metoda do nauki 3 latków przez zabawę Rewelacja !!!!

Dariusz Brociek

Świetne miejsce, super zorganizowana półkolonia, dzieci mega zadowolone, bardzo dużo atrakcji, przemiłe panie: Agnieszka, Marta i Julka, polecam z ♥️ i dziękuję ❤️

Małgorzata Figarska

Profesjonalizm w każdym calu. Nauka tutaj to czysta przyjemność. A warsztaty letnie i zimowe to super zabawa i przesympatyczna opieka.

Agnieszka Tytłak

Córka była zachwycona zimowiskiem, wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie!! Mama Poli:)

Trzaskoma Sierant Katarzyna

Kto u nas uczy?

Na nasz wesoły pokład zawitali genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

O nas

Jak wygląda szkoła?

Naszą szkołę stworzyliśmy w przestronnym budynku, w dobrej lokalizacji i z miejscami do parkowania dla rodziców. W środku mamy łatwodostępny sekretariat, miejsce dla rodziców i przede wszystkim nieprzebodźcowane pokoje edukacyjne. W salach zadbaliśmy o komfort nauki i możliwość swobodnego prowadzenia lekcji. Jasne, przestronne wnętrza, wygodny i miękki dywan, krzesełka, stoliki, kilka nowoczesnych technologii wspierających naukę na miarę XXI wieku. Skoro stawiamy na pobudzające zmysły sensoryczne zabawy do nauki angielskiego, w naszych salach nie brakuje również mnóstwa pomocy dydaktycznych. Mistrzowie organizacji przestrzeni byliby z nas dumni, bo wszystkie materiały mamy uporządkowane i pochowane, by nie absorbowały dzieci w trakcie angażujących zadań.

Jak się zapisać na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej

Jak zapisać dzieci na zajęcia?

Lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia i zobacz, czy spodobają się Twoim dzieciom. Zajęcia pokazowe są bezpłatne.

Bezpłatny zapis