Co stoi za sukcesem marki Leonardo School?

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od 2021 roku, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założycielka Leonardo School Magdalena Maniara wraz z 3-osobowym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają blisko 120 uczniom doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie z wysokimi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do 120 szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych w Lublinie.

Poznaj metody

Nasz zespół

Magdalena Maniara

Właścicielka

Joanna Kleparska

Lektor

BIO:
Certyfikowana Lektorka Leo English. Pani Joasia posiada duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć języka angielskiego i niemieckiego w różnych grupach wiekowych. Sama mówi o sobie, że bycie lektorką to jej życiowe powołanie i pasja.

Jarosław Krzciuk

Lektor

BIO:
Absolwent Filologii Angielskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i certyfikowany lektor metody Leo English. Ma doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów i testów.
Pan Jarek stara się zawsze podchodzić indywidualnie do potrzeb ucznia, tak aby nauka angielskiego była zawsze interesująca i wciągająca.
W wolnym czasie zajmuje się grafiką komputerową i montażem filmów.

Aneta Khalaf

Lektor

BIO:
Certyfikowana Lektorka Leo English. Licencjat na kierunku Anglistyka ukończyła na uniwersytecie Al Furat w Syrii. Teraz kontynuuje naukę na Katolickim Uniwersytecie Lubelski.
Kocha uczyć naszych najmłodszych uczniów w Leonardo School. Ponadto pracuje jako nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu. Uważa, że najważniejsze w pracy z maluchami to uśmiech i energia.

Co mówią nasi kursanci?

Profesjonalizm w każdym calu. Nauka w Leo English, to czysta przyjemność!

Agnieszka Tytłak

Zajęcia dla dzieci - petarda! Syn bardzo chętnie przychodzi, małe grupy, więc z każdym dzieckiem można indywidualnie coś zrobić. Duży plus za zajęcia on line, kiedy dziecko jest chore oraz za dyżury dodatkowe, gdzie można coś nadrobić :) Polecamy z całego serca ❤

Ewelina Lipska

Kto u nas uczy?

Na nasz wesoły pokład zawitali genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

O nas

Jak wygląda szkoła?

Naszą szkołę stworzyliśmy w przestronnym budynku, w dobrej lokalizacji i z miejscami do parkowania dla rodziców. W środku mamy łatwo dostępny sekretariat, miejsce dla rodziców i przede wszystkim nie przebodźcowane pokoje edukacyjne. W salach zadbaliśmy o komfort nauki i możliwość swobodnego prowadzenia lekcji. Jasne, przestronne wnętrza, wygodny i miękki dywan, krzesełka, stoliki, kilka nowoczesnych technologii wspierających naukę na miarę XXI wieku. Skoro stawiamy na pobudzające zmysły sensoryczne zabawy do nauki angielskiego, w naszych salach nie brakuje również mnóstwa pomocy dydaktycznych. Mistrzowie organizacji przestrzeni byliby z nas dumni, bo wszystkie materiały mamy uporządkowane i pochowane, by nie absorbowały dzieci w trakcie angażujących zadań.

Jak się zapisać na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej

Jak zapisać dzieci na zajęcia?

Lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia i zobacz, czy spodobają się Twoim dzieciom. Zajęcia pokazowe są bezpłatne.

Bezpłatny zapis