Angielski dla dzieci klas 4-8

|

Twoje dziecko jest uczniem szkoły podstawowej i ma kłopoty z językiem angielskim? Metody stosowane przez nauczycieli nie trafiają do niego i ma trudności w odnalezieniu się w tradycyjnym systemie nauczania? Zapraszamy do Leonardo School w Lublinie na Ponikwodzie! Z chęcią przywracamy naszym kursantom miłość do angielskiego, na nowo rozbudzamy w nich fascynację tym językiem i redukujemy braki w przyjaznej atmosferze – bez stresu przed popełnieniem błędu czy otrzymaniem złej oceny. Sprawdź, jak pracujemy!

Nauka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych – u nas to przyjemność i świetna zabawa

Tradycyjne metody nauki języka obcego polegające na zapamiętywaniu słów i reguł gramatycznych oraz ich powtarzaniu już dawno odeszły do lamusa – obecnie doskonale wiemy, że liczy się rozwój kompetencji komunikacyjnych, umiejętność porozumiewania się w danym języku oraz korzystanie z niego w praktyce. Nie da się tego osiągnąć inaczej niż ćwicząc, rozmawiając i doświadczając. W Leonardo School w Lublinie na Ponikwodzie zdajemy sobie sprawę, że każdy uczeń ma indywidualne preferencje dotyczące przyswajania wiedzy – są wśród nas: 

  • słuchowcy bazujący na informacjach usłyszanych,
  • wzrokowcy, którym łatwiej jest opanować materiał, gdy korzystają z pomocy wizualnych,
  • kinestetycy, dla których zbawiennym bodźcem usprawniającym uczenie się jest ruch.

Mając świadomość różnorodności dzieci, dajemy im możliwość angażowania wielu zmysłów, co maksymalizuje efektywność nauki i czyni ją uniwersalną – trafiającą do każdego z naszych uczniów.

Wyrównamy braki, wytłumaczymy niezrozumiały materiał, pomożemy przygotować się do sprawdzianu i egzaminu

Indywidualnie podchodzimy do każdego z naszych kursantów, dlatego dzieci mogą liczyć na pomoc w obszarze, który sprawia im największą trudność. Kompleksowa i efektywna nauka angielskiego obejmuje:

  • rozumienie ze słuchu,
  • budowanie samodzielnych wypowiedzi,
  • prowadzenie konwersacji z rówieśnikami i lektorami,
  • branie udziału w scenkach sytuacyjnych z dnia codziennego,
  • tworzenie pisemnych prac po angielsku,
  • czytanie ze zrozumieniem.

Wszystkie te elementy składają się na możliwość korzystania z angielskiego w praktyce, a także pomagają zdawać egzaminy z wysokimi wynikami. Jedną z naszych propozycji jest przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, który czeka Twoje dziecko na zakończenie szkoły podstawowej.

Zapraszamy do Leonardo School w Lublinie na Ponikwodzie na angielski dla dzieci z klas 4-8!

Chcesz pomóc swojemu dziecku odzyskać radość z nauki języka? W Leonardo School Lublin lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a angielski przyswajany jest szybko i efektywnie – to dlatego, że pracujemy autorskimi metodami, które trafiają do każdego kursanta. Zapraszamy na zajęcia angielskiego dla uczniów klas 4-8. Znamy podstawę programową obowiązującą w szkołach i wiemy, jak nauczać dzieci, aby zdobywały dobre oceny i rozwijały się językowo, zyskując realne kompetencje komunikacyjne i praktyczne umiejętności!

Jak się zapisać na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej

Jak zapisać dzieci na zajęcia?

Lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia i zobacz, czy spodobają się Twoim dzieciom. Zajęcia pokazowe są bezpłatne.

Bezpłatny zapis