Co mówią nasi kursanci?

Młody zespół, energiczny, uśmiechnięty, pełen pasji . Szkoła wkłada serce w to co robi, a co najważniejsze przekazuję wiedze przez zabawę! A to jest gwarancją że dzieci nabierają chęci do nauki. Szkoła wychodzi na przeciw przestarzałemu już systemowi edukacji! Dziecko jest zachwycone !! Awesome initiative!! All the best !! :)

Rafal Abu-Dalo

Z nimi angielski to łatwa sprawa- przyjemność,nauka i zabawa! Książki,kredki,robot HOP! I tak minął pierwszy rok. Nic trudnego prosta sprawa, przecież liczy się zabawa! Przyjdź i spróbuj, zobacz sam! Ja rok wspomnień tutaj mam. Lenka💜

Piotr Kurkowski

Angielski z Leonardo School to strzał w dziesiątke. Zajecia dla dzieci sa idealnie dostosowane poziomem trudnosci, sa urozmaicone i kreatywne, co wpływa na zainteresowanie ze strony nawet tych najmłodszych. Panie prowadzace zajecia sa bardzo zaangażowne, potrafia przekazem dotrzeć do każdego dziecka, a nauka przez zabawe to sama przyjemność. Mojego syna tak wciagneły zajecia, że nie może sie doczekać kolejnych, miłym zaskoczeniem jest rownież jego udzielanie sie. Więc jeśli szukacie szkoły, w której dzieci uczą się przez zabawę i wychdzą uśmiechnięte z każdych zajęć, to wybierzcie sie do Leonardo School.

Basia Baginska

Jak się zapisać na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej

Jak zapisać dzieci na zajęcia?

Lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia i zobacz, czy spodobają się Twoim dzieciom. Zajęcia pokazowe są bezpłatne.

Bezpłatny zapis