Co stoi za sukcesem marki Leonardo School?

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od 2018 roku, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założycielka Leonardo School Marcelina Szwaja wraz z xx-osobowym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają blisko 275 uczniom doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie z wysokimi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do 275 szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych w Kamiennej Górze.

Poznaj metody

Nasz zespół

Marcelina Szwaja

Właścicielka

BIO:
Właścicielka Leonardo School w Kamiennej Górze, magister filologii angielskiej. Aktualnie zajmuje się prowadzeniem i rozwijaniem naszej placówki Leonardo School. Fanka rozwoju osobistego, alternatywnej edukacji, nowoczesnego podejścia do nauczania i świadomego rodzicielstwa.

Natalia Surdyka

Lektor

BIO:
Nauczycielka języka angielskiego i wychowania fizycznego! Licencjonowana lektorka metody Leo English. Chodzący wulkan energii, którą zaraża wszystkich wokół. Jej uczniowie uwielbiają ją za uśmiech i pogodę ducha oraz szalone pomysły na zabawy językowe, w których oczywiście przeplata mnóstwo ruchu! Jej pasją jest siatkówka.

Milena Topolska

Lektor

BIO:
Studentka filologii angielskiej, licencjonowana lektorka metody Leo English. Niezwykle kreatywna, twórcza i skromna. Często zaskakuje swoich kursantów ciekawymi pomysłami i samodzielnie wykonanymi gadżetami do zajęć. Zawsze perfekcyjnie przygotowana i sumienna. Jej pasją jest malarstwo i podróże.

Martyna Bracławicz

Lektor

BIO:
Studentka filologii angielskiej, opiekun metody Leo English w naszej placówce. Niezwykle pomysłowa i kreatywna. Jej uczniowie najbardziej cenią ją za pozytywne nastawienie oraz niezwykłe pokłady cierpliwości. Interesuje się sztuką wykonywania makijażu oraz pracami plastycznymi.

Karolina Florian

Lektor

BIO:
Studentka informatyki, która angielski opanowała na poziomie zaawansowanym. Licencjonowana lektorka metody Leo English. Niezwykle ambitna, sumienna i sympatyczna. Urzekła swoich kursantów przyjaznym i otwartym podejściem. Jej pasją jest grafika komputerowa i fotografia.

Julia Sodolewska

Lektor

BIO:
Studentka filologii angielskiej, która choć w naszej placówce zajmuje się głównie administracją, równie świetnie odnajduje się w roli lektorki. Kursanci doceniają jej otwarte i radosne podejście oraz pomysłowość. Lubi taniec i podróże.

Izabela Grabiec

Lektor

BIO:
Magister filologii angielskiej, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Lektorka z dużym doświadczeniem, która w naszej szkole jest specjalistką od grup młodzieżowych. Z zaangażowaniem i pasją prowadzi zajęcia dla dzieci powyżej 12 roku życia. Kursanci cenią jej poczucie humoru i ogromną wiedzę. Fascynuje ją wszystko co brytyjskie: od kultury, poprzez literaturę po film a nawet piłkę nożną. Jej pasją są podróże i koncerty ulubionej kapeli.

Eryk Duras

Lektor

BIO:
Licencjonowany lektor metody Leo English. Skradł serca kursantów swoim poczuciem humoru i uśmiechem. Z wielkim zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Stawia na rozwój osobisty. Jego pasja, oprócz nauczania angielskiego, to gry komputerowe i programowanie.

Co mówią nasi kursanci?

Młody zespół, energiczny, uśmiechnięty, pełen pasji . Szkoła wkłada serce w to co robi, a co najważniejsze przekazuję wiedze przez zabawę! A to jest gwarancją że dzieci nabierają chęci do nauki. Szkoła wychodzi na przeciw przestarzałemu już systemowi edukacji! Dziecko jest zachwycone !! Awesome initiative!! All the best !! :)

Rafal Abu-Dalo

Z nimi angielski to łatwa sprawa- przyjemność,nauka i zabawa! Książki,kredki,robot HOP! I tak minął pierwszy rok. Nic trudnego prosta sprawa, przecież liczy się zabawa! Przyjdź i spróbuj, zobacz sam! Ja rok wspomnień tutaj mam. Lenka💜

Piotr Kurkowski

Angielski z Leonardo School to strzał w dziesiątke. Zajecia dla dzieci sa idealnie dostosowane poziomem trudnosci, sa urozmaicone i kreatywne, co wpływa na zainteresowanie ze strony nawet tych najmłodszych. Panie prowadzace zajecia sa bardzo zaangażowne, potrafia przekazem dotrzeć do każdego dziecka, a nauka przez zabawe to sama przyjemność. Mojego syna tak wciagneły zajecia, że nie może sie doczekać kolejnych, miłym zaskoczeniem jest rownież jego udzielanie sie. Więc jeśli szukacie szkoły, w której dzieci uczą się przez zabawę i wychdzą uśmiechnięte z każdych zajęć, to wybierzcie sie do Leonardo School.

Basia Baginska

Kto u nas uczy?

Na nasz wesoły pokład zawitali genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

O nas

Jak wygląda szkoła?

Nasza szkoła mieści się w przestronnym budynku w dogodnej lokalizacji. Zadbaliśmy o to, aby dzieci uczyły się w jasnych, nieprzebodźcowanych salach, które pozwalają na lepszą koncentrację. Każdą salę wzbogaciliśmy o atrakcyjne dla dzieci i pobudzające ich zmysły materiały sensoryczne wraz z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi na każdych zajęciach.

Jak się zapisać na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej

Jak zapisać dzieci na zajęcia?

Lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia i zobacz, czy spodobają się Twoim dzieciom. Zajęcia pokazowe są bezpłatne.

Bezpłatny zapis