Co stoi za sukcesem marki Leonardo School?

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od 2018 roku, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założycielka Leonardo School Małgorzata Ilnicka wraz z 6-osobowym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają blisko 250 uczniom doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie z wysokimi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do 250 szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych w Gdyni.

Poznaj metody

Nasz zespół

Małgorzata Ilnicka

Dyrektorka, Lektorka Leo English, Trenerka Leo Maniak

Szefooooowaaaaa ❤️ To ona jest mózgiem Leonardowej operacji, którą kieruje już od 2018 roku! To dzięki niej rozwijamy się i wprowadzamy nowości, wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i zastanawiamy się co dla Was zrobić. To właśnie Gosia uczyniła z Leonardo nasz drugi dom, dała nam poczucie bezpieczeństwa. I to właśnie dlatego My nauczyliśmy się dawać poczucie bezpieczeństwa Waszym dzieciom 🤗. Ukłon w jej stronę 🙇🏻‍♂️.

Prywatnie instruktorka pływania i dumna mama 11 latka.

 

Natalia

Trenerka Leo Maniak, Lektorka Leo English

Mistrzyni jeśli chodzi o zapamiętywanie 💬. Potrzebujesz treningu pamięci, koncentracji i uwagi? No to tylko do Natalki w Akademii Pamięci Gdynia! Natalka wytrenuje Twój mózg, przewlecze go przez zasieki zapamiętywania, nauczy Cię szybko czytać i logicznie myśleć! Takiego treningu jeszcze nie widzieliście! Nie ma się co oszukiwać, ale wchodząc do Natalki wychodzisz z nowym 🧠

Agnieszka

Metodyk, Lektorka Leo English

Nasz Główny Metodyk. Uwielbia wszystkie dzieci i dlatego wszystkie są dla niej Misiami 🧸. Nieustannie sprawuje pieczę nie tylko nad Waszymi pociechami, ale także nad wszystkimi lektorami. Jak to mówią – mama starszych i młodszych 👩🏻! Jak trzeba to upomni, a jak nie trzeba to zaaaaaaawsze z chęcią przytuli ❤️. Kicha cały rok – ale nie przejmuj się! To tylko uczulenie na brak zabawy na zajęciach!

Kacper

Lektor Leo English

Kacperek! Nasz przytulacz piżamowy! Możesz go znaleźć na każdej nocowance 🌒. Najlepszy starszy brat, który bierze pod uwagę potrzeby wszystkich dzieci 🤗. Ma najbardziej rozpoznawalne kapcie w całym Leonardo – przydałby mu się pilniczek, aaaaaaleeee… damy radę i bez 🤪. Kacper ma bardzo dużo cierpliwości i z uporem maniaka tłumaczy wszystko co dzieci powinny zrobić, a jego zaangażowanie w zajęcia jest na najwyższym poziomie 🤗

Wiktoria

Lektorka Leo English

Wiktoria zawsze wygrywa 💯- jak samo imię na to wskazuje. Ciepła i konkretna. Gdy trzeba tupnie nogą, a gdy można pogłaszcze po głowie. Wiktoria ma dar do maluszków 👶🏻 i niebiańską cierpliwość do strszaków ❤️. Planowanie zajęć ma w małym paluszku, a późniejsze wykonanie tego planu to dla niej bułka z masłem. Dlatego właśnie odnosi sukcesy w nauczaniu każdego kogo napotka na swojej nauczycielskiej drodze 👩🏻‍🏫 – Victory is hers!

Liza

Lektorka Leo English

Liza bardzo angażuje się… w angażowanie dzieci. Sensoryka to jej drugie imię. Uwielbia wymyślać nowe i ciekawe rozwiązania na zajęciach, a ponadto dba, aby każdy wyszedł z tą samą wiedzą. Nawet oporni nie dadzą rady się nie nauczyć 😉. Gdy trzeba tupnie nogą, a gdy można pogłaszcze po głowie. Jej zajęcia to pełne emocji wyzwania intelektualne obleczone w dobrą zabawę 🤗.

Karola

Lektorka

Córka żołnierza – rzeczowa i konkretna – nie podskoczysz 🤪. A na poważnie, to podskoczysz, bo nasze zajęcia to mnóstwo ruchu, więc podskoków będzie co niemiara. Rzeczowość jednak nadal gra pierwsze skrzypce, więc Twoje dziecko zawsze będzie wiedziało co i jak ma robić, a przy okazji będzie się świetnie bawić w język angielski i nawet nie spostrzeże kiedy się czegoś nauczy 😉.

Co mówią nasi kursanci?

Świetna nauka angielskiego. Super organizowane półkolonie w ferie i wakacje. Polecam z synem :)

Pani Ewelina

Bardzo polecam zarówno szkole językowa jak i Półkolonie w Leonardo school 😉 zajęcia bardzo różnorodne i najważniejsze że dzieci chcą wracać na zajęcia 😉

Angelika Gurska

Świetne miejsce, córka chodzi tam z radością. Nauka przez zabawę, bez presji ale mobilizująco. Świetne są także organizowane przez ich półkolonie - mnóstwo kreatywnych pomysłów na spędzenie czasu:>

Kasia GOLIŃSKA

;) ;) bardzo polecam rodzicom szkołę Leonardo School dla swoich dzieci. Miłe panie i kreatywne zajęcia= zadowolone dzieci. Moi chłopcy nie mogą doczekać się kolejnych zajęć angielskiego z panią Gosią i panią Justyną ;)

Aleksandra Patoka

Mój syn bardzo zadowolony z półkolonii. A bywa wybredny ;) Tutaj jednak zdecydowanie przeważało podekscytowanie i ciekawość co będzie następnego dnia.

Magda Harlak-Janczewska

Kto u nas uczy?

Na nasz wesoły pokład zawitali genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

O nas

Jak wygląda szkoła?

Naszą szkołę stworzyliśmy w przestronnym budynku, w dobrej lokalizacji i z miejscami do parkowania dla rodziców. W środku mamy łatwo dostępny sekretariat, miejsce dla rodziców i przede wszystkim nie przebodźcowane pokoje edukacyjne. W salach zadbaliśmy o komfort nauki i możliwość swobodnego prowadzenia lekcji. Jasne, przestronne wnętrza, wygodny i miękki dywan, krzesełka, stoliki, kilka nowoczesnych technologii wspierających naukę na miarę XXI wieku. Skoro stawiamy na pobudzające zmysły sensoryczne zabawy do nauki angielskiego, w naszych salach nie brakuje również mnóstwa pomocy dydaktycznych. Mistrzowie organizacji przestrzeni byliby z nas dumni, bo wszystkie materiały mamy uporządkowane i pochowane, by nie absorbowały dzieci w trakcie angażujących zadań.

Jak się zapisać na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej

Jak zapisać dzieci na zajęcia?

Lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia i zobacz, czy spodobają się Twoim dzieciom. Zajęcia pokazowe są bezpłatne.

Bezpłatny zapis