Co stoi za sukcesem marki Leonardo School?

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od 2018 roku, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założycielka Leonardo School Małgorzata Ilnicka wraz z 6-osobowym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają blisko 250 uczniom doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie z wysokimi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do 250 szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych w Gdyni.

Poznaj metody

Nasz zespół

Małgorzata Ilnicka

Właścicielka

Lektor Leo English, Trener Leo Maniak, Właściciel Placówki, Absolwentka wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Zafascynowana metodą Leo Maniak oraz wspieraniem kreatywnego rozwoju małych dzieci. Prywatnie instruktor pływania i dumna mama 9 latka.

 

Julia Dąbrowska

Sekretariat

Studentka Psychologii na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Zainteresowana relacjami międzyludzkimi i procesami poznawczymi. Pasjonatka roślin i dalekich podróży.

Natalia

Trenerka Leo Maniak, Lektorka Leo English

Absolwentka pedagogiki i pracy socjalnej Uniwersytetu Gdańskiego. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w fundacji i prowadząc grupy socjoterapeutyczne. Ceni indywidualne podejście w pracy z dzieckiem. Poza prowadzeniem zajęć z języka angielskiego i efektywnej nauki prowadzi warsztaty twórcze. Prywatnie uwielbia ćwiczyć jogę 🙂

 

Agnieszka

Metodyk, Lektorka Leo English

Absolwentka filologii angielskiej Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie oraz zarządzania na Politechnice Częstochowskiej. Pasjonuje ją praca z młodymi ludźmi oraz dziećmi, którym pomaga poszerzać swoje horyzonty nie tylko z zakresu nauki języka. Fascynują ją metody nauczania i szybkiego przyswajania wiedzy przez dzieci i młodzież w formie zabawy. Prywatnie fanka języków obcych, gry na instrumentach i tańca.

Marta

Lektorka Leo English

Absolwentka wydziału filologii angielskiej na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim. Entuzjastka nauczania języka poprzez komunikację i zabawę. Prywatnie mama na pełen etat, joginka, miłośniczka nordic walkingu oraz medytacji.

Asia

Lektorka Leo English

Studentka trzeciego roku prawa. Na codzień spotyka się z językiem angielskim w swoim domowym zaciszu. Prywatnie kocia mama oraz wielbicielka Japonii i bajek Disneya.

Kacper

Lektor Leo English

Student pierwszego roku filologii angielskiej w WSB w Gdyni. Tryskający energią i kreatywnością, pasjonat języka oraz właściciel najbardziej ikonicznych kapci w Leonardo School. Prywatnie muzyk, mól książkowy oraz zbieracz nieprzydatnych lecz ładnych gadżetów. 

Wiktoria

Lektorka Leo English

Absolwentka filologii angielskiej (licencjat) Uniwersytetu Gdańskiego, aktualnie jest studentką pierwszego roku magisterki tego samego kierunku. Od zawsze lubiła pracę z dziećmi, była animatorką oraz wychowawcą kolonijnym. Prywatnie lubi tańczyć, pływać ale również oglądać filmy i seriale.

Alicja

Lektorka Leo English

Absolwentka prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, z certyfikatem CAE. Uwielbia pracę z dziećmi, ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego przedszkolaków i starszych dzieci. Uczy przez zabawę – piosenki, tańce, gry i zabawy – nie pozwala dzieciom się nudzić. Prywatnie mama dwójki maluchów i miłośniczka podróży.

Weronika

Lektorka Leo English

Studentka drugiego roku Zarządzania Instytucjami Artystycznymi na Uniwersytecie Gdańskim w Instytucie Anglistyki i Amerykanistyki. Pasję do języka angielskiego rozwija od najmłodszych lat. Prywatnie miłośniczka kultur dalekowschodniej Azji oraz mysia mama.

Co mówią nasi kursanci?

Świetna nauka angielskiego. Super organizowane półkolonie w ferie i wakacje. Polecam z synem :)

Pani Ewelina

Bardzo polecam zarówno szkole językowa jak i Półkolonie w Leonardo school 😉 zajęcia bardzo różnorodne i najważniejsze że dzieci chcą wracać na zajęcia 😉

Angelika Gurska

Świetne miejsce, córka chodzi tam z radością. Nauka przez zabawę, bez presji ale mobilizująco. Świetne są także organizowane przez ich półkolonie - mnóstwo kreatywnych pomysłów na spędzenie czasu:>

Kasia GOLIŃSKA

;) ;) bardzo polecam rodzicom szkołę Leonardo School dla swoich dzieci. Miłe panie i kreatywne zajęcia= zadowolone dzieci. Moi chłopcy nie mogą doczekać się kolejnych zajęć angielskiego z panią Gosią i panią Justyną ;)

Aleksandra Patoka

Mój syn bardzo zadowolony z półkolonii. A bywa wybredny ;) Tutaj jednak zdecydowanie przeważało podekscytowanie i ciekawość co będzie następnego dnia.

Magda Harlak-Janczewska

Kto u nas uczy?

Na nasz wesoły pokład zawitali genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

O nas

Jak wygląda szkoła?

Naszą szkołę stworzyliśmy w przestronnym budynku, w dobrej lokalizacji i z miejscami do parkowania dla rodziców. W środku mamy łatwo dostępny sekretariat, miejsce dla rodziców i przede wszystkim nie przebodźcowane pokoje edukacyjne. W salach zadbaliśmy o komfort nauki i możliwość swobodnego prowadzenia lekcji. Jasne, przestronne wnętrza, wygodny i miękki dywan, krzesełka, stoliki, kilka nowoczesnych technologii wspierających naukę na miarę XXI wieku. Skoro stawiamy na pobudzające zmysły sensoryczne zabawy do nauki angielskiego, w naszych salach nie brakuje również mnóstwa pomocy dydaktycznych. Mistrzowie organizacji przestrzeni byliby z nas dumni, bo wszystkie materiały mamy uporządkowane i pochowane, by nie absorbowały dzieci w trakcie angażujących zadań.

Jak się zapisać na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej

Jak zapisać dzieci na zajęcia?

Lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia i zobacz, czy spodobają się Twoim dzieciom. Zajęcia pokazowe są bezpłatne.

Bezpłatny zapis