Warsztaty językowe

|

Warsztaty tematyczne dla dzieci z Leonardo School w Elblągu

Nie masz pomysłu, jak zorganizować wolny czas Twojego dziecka? Wakacje nie muszą być nudne i bezproduktywne! W Leonardo School w Elblągu zadbamy o to, żeby okres bez zajęć szkolnych minął efektywnie, przyjemnie i przyniósł wartościowe umiejętności! Zapraszamy na warsztaty letnie i zimowe, podczas których dzieci spędzają inspirujące chwile w gronie rówieśników, łączą naukę z zabawą oraz kreatywnością! Sprawdź, dlaczego warto zapisać swoją pociechę właśnie do nas.

Wakacyjne zajęcia dla dzieci w Elblągu – zobacz, dlaczego to świetny pomysł!

Czas wolny od lekcji szkolnych to okres, gdy dzieci – choć w większości zadowolone z braku obowiązków i możliwości samodzielnego dysponowania swoim planem dnia – mogą narzekać na nudę. Wiele z nich potrzebuje zorganizowanych zajęć, a w tej roli świetnie sprawdzają się warsztaty tematyczne w Leonardo School w Elblągu. To sposób na praktyczne i wartościowe zagospodarowanie czasu owocujące efektywną nauką, rozwojem nowych zainteresowań oraz nawiązaniem ciekawych znajomości. Wśród rówieśników Twoje dziecko atrakcyjnie spędza każdy dzień i kolekcjonuje wspomnienia, a Ty nie musisz martwić się, że zostaje samo w domu. 

Podczas takich warsztatów oferujemy starannie zaprojektowane zajęcia dostosowane do umiejętności, poziomu zaawansowania i wieku uczestników. Stawiamy przede wszystkim na zabawę i czerpanie radości ze wspólnie spędzanego czasu, rozwijamy kreatywność i uwalniamy twórczą energię, bawimy się na świeżym powietrzu i odwiedzamy ciekawe miejsca. Dzieciom zapewniamy pełne wyżywienie i wykwalifikowaną opiekę. 

Letnie warsztaty w Leonardo School – doskonały czas na rozwój nowych pasji!

Wykorzystując wakacje na udział w warsztatach tematycznych, Twoje dziecko zyskuje możliwość:

  • nawiązania nowych znajomości,
  • odkrywania swojego potencjału twórczego i uwalniania go przy użyciu rozmaitych technik artystycznych – lepimy z gliny, malujemy, tańczmy i śpiewamy oraz znajdujemy inne sposoby na to, aby uwolnić kreatywną energię drzemiącą w każdym z nas,
  • zabawy na świeżym powietrzu i brania udziału w zorganizowanych grach, które nie tylko bawią, lecz także przy okazji uczą – stawiamy na kontakt z naturą i jak najwięcej czasu spędzamy na łonie przyrody,
  • poznawania nowych miejsc i kolekcjonowania wspomnień z radosnych i pełnych wrażeń przygód – odwiedzamy atrakcyjne miejsca na mapie Elbląga i okolic,
  • odkrywania nieznanych dotąd zainteresowań, które mogą przerodzić się w prawdziwą pasję – poszerzamy horyzonty, poznajemy nowe obszary i uczymy się od siebie nawzajem.

Zapisz swoje dziecko na warsztaty tematyczne w Leonardo School w Elblągu!

Postaw na rozwój i ciekawe spędzanie czasu w wakacje – zarezerwuj miejsce na wakacyjne warsztaty tematyczne w Elblągu i miej pewność, że Twoja pociecha pożytecznie i wartościowo spędzi ten okres. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów – z chęcią odpowiemy na każde pytanie. Co sezon przygotowujemy nowy program zajęć na wakacje i ferie – zapisz swoje dziecko już dziś!

Jak się zapisać na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej

Jak zapisać dzieci na zajęcia?

Lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia i zobacz, czy spodobają się Twoim dzieciom. Zajęcia pokazowe są bezpłatne.

Bezpłatny zapis