Co stoi za sukcesem Leonardo School?

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od 2016 roku, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założycielka Leonardo School Katarzyna Przybyłowska wraz z 4-osobowym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają blisko 200 uczniom każdego roku doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie z wysokimi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do 200 szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych w Elblągu.

Poznaj metody

Nasz zespół

Kasia Przybyłowska

Trener Leo Maniak, Właściciel Placówki

BIO:

Absolwentka kierunków Marketingu i Zarządzania Akademii Morskiej w Gdyni. Swoje wieloletnie doświadczenie korporacyjne z zapałem przenosi na tworzenie i rozwój własnej placówki edukacyjnej wykorzystującej to, co najlepsze dla rozwoju i nauki dziecka. Zgłębia tajniki ludzkiego umysłu i podświadomości.

Zafascynowana metodą Leo Maniak oraz sposobami uczenia i przyswajania wiedzy przez małe dzieci. Zawsze uśmiechnięta perfekcjonistka. Służąca pomocą i dobrym słowem, chętnie przebywa i pracuje z ludźmi.

Prywatnie dumna mama dwójki wspaniałych, ambitnych, dorosłych już dzieci. Uwielbia polską wieś, prowansalskie klimaty i domową kuchnię. Podróże, teatr, kino i przede wszystkim spotkania z przyjaciółmi to pomysł na wolny czas.

Iza Piskorek

Lektor Leo English, Lektor hiszpańskiego

BIO:
Doświadczona nauczycielka z wieloletnim stażem; absolwentka filologii angielskiej oraz filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego.

Pasjonuje ją praca z młodymi ludźmi, ponieważ dzięki niej można być nie tylko nauczycielem – przewodnikiem, który wprowadza w dorosłość; ale i uczniem – wiecznie ciekawym świata urwisem.

Ceni Janusza Korczaka, który powiedział:
„Dziecko jest istotą rozumną, zna dobrze potrzeby, trudności i przeszkody swojego życia. (Wychowanie to) nie despotyczny nakaz, narzucone rygory i nieufna kontrola, ale taktowne porozumienie, wiara w doświadczenie, współpraca i współżycie.”

Kasia Jazgarska

Lektor Leo English

BIO:
Studiowała filologię angielską i pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą z pomocą rodzinie.

Ma ogromne doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego dzieci. Dodatkowo, jako pasjonatka pracy z młodzieżą. Koordynuje rokrocznie międzynarodową wymianą młodzieży w Niemczech, współkoordynuje workcampy młodzieżowe na terenie całej Polski, aktywnie bierze udział w wolontariacie na rzecz dzieci i młodzieży na terenie Elbląga.

Prywatnie fanka języków obcych – wciąż poszerza umiejętność władania językiem niemieckim, uczy się hiszpańskiego, a w planach ma także naukę włoskiego. Poza tym chętnie podróżuje – jako germanofilka najczęściej do Niemiec. Na co dzień można ją zobaczyć na bieżni lub z książką w ręku i zapewne będzie to skandynawski kryminał.

Ala Mierzejewska

Lektor Leo English

BIO:
Absolwentka filologii angielskiej. Pasjonują ją języki obce.

Uwielbia kontakt i pracę z dziećmi. W wychowaniu dzieci ważne jest pozwalanie im być sobą, rozwijanie ich wyjątkowych cech, ale też pomaganie im przez stawianie granic. Praca z dziećmi to wyzwanie, ale też przede wszystkim przyjemność.

Bardzo chętnie uczy się nowych rzeczy i jest otwarta na nowe sytuacje i wyzwania.
Prywatnie bardzo lubi podróżować, zwiedzać, śpiewać i chodzić do teatru.

Maja Ciura

Lektor Leo English

BIO:

Studentka filologii angielskiej na PWSZ w Elblągu. Młoda lektorka, która na co dzień zdobywa cenne doświadczenie poprzez naukę dzieci w Leonardo School oraz korepetycje.

Uwielbia wyzwania i dobrą zabawę, dlatego idealnie spełnia się w pracy z dziećmi. Jest wesołą i pełną fantastycznych pomysłów osobą, co w szczególności widać na jej zajęciach. Na pewno nie będziecie się nudzić .

Prywatnie wielbicielka podróży, tatuaży i wegańskiej kuchni. 

Co mówią nasi kursanci?

Gdybym mógł to dałbym 6 gwiazdek. Moje dzieci miały do czynienia z wieloma szkołami i nauczycielami języka angielskiego, dopiero w tej szkole zaczęły odnotowywać pierwsze sukcesy w nauce. Polecam każdemu niezdecynowanemu rodzicowi, lepszej szkoły już nie znajdzie!

Shuuler

Polecam wszystkim. Miła i profesjonalna obsługa, dziewczyny są tam super.

Agata Kubera

Profesjonalnie, w miłej atmosferze i skutecznie. Polecam!

Anetta Walczynska

Bardzo miło, bezstresowo i profesjonalnie. Polecam

Tomasz Żandarski

Najlepsza szkoła językowa dla dzieci i dorosłych. Polecam serdecznie.

Agnieszka Urban

Kto u nas uczy?

Na nasz wesoły pokład zawitali genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

O nas

Jak wygląda szkoła?

Naszą szkołę stworzyliśmy w przestronnym budynku, w dobrej lokalizacji i z miejscami do parkowania dla rodziców. W środku mamy łatwodostępny sekretariat, miejsce dla rodziców i przede wszystkim nieprzebodźcowane pokoje edukacyjne. W salach zadbaliśmy o komfort nauki i możliwość swobodnego prowadzenia lekcji. Jasne, przestronne wnętrza, wygodny i miękki dywan, krzesełka, stoliki, kilka nowoczesnych technologii wspierających naukę na miarę XXI wieku. Skoro stawiamy na pobudzające zmysły sensoryczne zabawy do nauki angielskiego, w naszych salach nie brakuje również mnóstwa pomocy dydaktycznych. Mistrzowie organizacji przestrzeni byliby z nas dumni, bo wszystkie materiały mamy uporządkowane i pochowane, by nie absorbowały dzieci w trakcie angażujących zadań.

Jak się zapisać na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej

Jak zapisać dzieci na zajęcia?

Lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia i zobacz, czy spodobają się Twoim dzieciom. Zajęcia pokazowe są bezpłatne.

Bezpłatny zapis