Kreatywne urodzinki w Leonardo School w Wejherowie

|

Nie masz pomysłu na organizację urodzin swojej pociechy? Chcesz, aby zapamiętała ten dzień, a zaproszeni goście świetnie się bawili? Skorzystaj z naszej pomocy – z chęcią poprowadzimy imprezę Twojego dziecka i zadbamy o kreatywne zabawy i niezapomniane atrakcje. Sprawdź, dlaczego warto i jakie propozycje mamy dla Ciebie.

Dziecięce urodziny z Leonardo School – oto, co oferujemy!

Taki dzień zdarza się tylko raz w roku, dlatego warto go celebrować i zadbać o to, aby zarówno solenizant, jak i zaproszeni goście świetnie się bawili. Organizujemy urodziny w naszej szkole w Wejherowie lub – po wcześniejszym ustaleniu – w Twoim domu. Zapewniamy:

  • opiekę nad dziećmi – czuwamy nad ich bezpieczeństwem,
  • atrakcyjne zabawy i animacje – dbamy o to, aby nikt się nie nudził i każdy świetnie wspominał to wydarzenie,
  • przyjazną i radosną atmosferę prze cały czas trwania imprezy – niezależnie od tego, w jakim wieku jest solenizant i jego goście, na naszych urodzinach wszyscy doskonale się bawią, czują się swobodnie i bezpiecznie,
  • możliwość wyboru tematyki urodzin – dopasujesz ją do indywidualnych zainteresowań swojego dziecka i jego aktualnych pasji,
  • pełne wyposażenie w akcesoria do zabawy, dekorację sali oraz stołu,
  • 180 minut niezapomnianej zabawy i możliwość zabrania wykonanych prac do domu.

Dlaczego warto powierzyć organizację dziecięcych urodzin właśnie nam?

Zalet takiego rozwiązania jest mnóstwo – nie musisz martwić się o nic, ponieważ to my zadbamy o wszystko! Zaplanujemy ten czas kreatywnie i z mnóstwem atrakcji, znamy świetne gry aktywizujące dzieci i uwalniające ich twórczą energię. Pilnujemy zasad bezpiecznej zabawy, przygotowujemy scenariusz imprezy i sprawiamy, że Twoja pociecha zapamięta ten dzień na długo. Nie musisz martwić się o organizację miejsca, poczęstunku, atrakcji dla gości oraz późniejsze sprzątanie – powierz to nam i wspólnie ze swoim dzieckiem ciesz się tym wyjątkowym wydarzeniem.

Jakie urodziny w Wejherowie wybrać?

Nie wiesz, na jaki pakiet aktywności i zabaw się zdecydować? Dopasuj je do indywidualnych preferencji solenizanta i jego gości. W naszej ofercie znajdziesz między innymi eksperymenty chemiczne ze spektakularnymi efektami, zabawę edukacyjnymi klockami Lego WeDo, produkcję mydełek, tworzenie ogrodów w szkle, szycie poduszek i pluszaków czy malowanie koszulek, a nawet małe SPA! Z nami nie można się nudzić, a niezapomniane wrażenia są gwarantowane. Postaw na trzy godziny świetnych atrakcji i… w spokoju wypij kawę w towarzystwie innych rodziców, gdy dzieci będą pochłonięte zabawą. 

Świętuj urodziny swojej pociechy kreatywnie i z radością!

Dziecięce urodziny to ważny dzień – warto celebrować go hucznie i z mnóstwem atrakcji. Na szczęście nie musisz sam się tym zajmować. Wystarczy, że zgłosisz się do nas – w Leonardo School w Wejherowie kreatywne urodziny to nasza specjalność. Poprowadzimy imprezę w atmosferze radości i doskonałej zabawy, zgodnie z wybranym przez Ciebie scenariuszem. Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Jak się zapisać na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej

Jak zapisać dzieci na zajęcia?

Lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia i zobacz, czy spodobają się Twoim dzieciom. Zajęcia pokazowe są bezpłatne.

Bezpłatny zapis