Co stoi za sukcesem marki Leonardo School?

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od 2017 roku, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założycielka Leonardo School Monika Potęga wraz z 5-osobowym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają blisko 210 uczniom doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie z wysokimi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do 210 szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych w Rzeszowie.

Poznaj metody

Nasz zespół

Monika Potęga

Właścicielka

Małgorzata Tomków

Lektor

BIO:
Dzieci z Leonardo School Rzeszów nazywają ją „nasza pani Gosia”, młodzież ze starszych grup nie przestaje z nią żartować. Profesjonalna miłośniczka języka angielskiego z certyfikatem Cambridge. Pasjonatka pieczenia, fotografii oraz jazdy na rowerze. W zespole Leonardo School pracuje od 5 lat. Prywatnie świeżo upieczona mama. 

Sara Czarniecka

Lektor

BIO:
Rodzice uczniów Leonardo School Rzeszów mówią o niej profesjonalna nauczycielka, energiczna i ciepła osoba, ze wszczepioną pasją do nauczania. Oddana uczniom absolwentka Filologii Angielskiej i Ukraińskiej. Jej hobby to joga, koktajle, smoothie i zielona herbata.

Adrian Gromysz

Lektor

BIO:
Lektor języka angielskiego, z wykształcenia i zamiłowania historyk. Rzetelny, lojalny, odpowiedzialny nauczyciel z ogromnym poczuciem humoru. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą. Pasjonat wszystkiego, co związane z historią.

Edyta Marek

Lektor

BIO:
Lektorka języka angielskiego, która po godzinach pracy tłumaczy oraz chętnie chłonie wiedzę z zakresu metodyki nauczania. Interesuje się też tematem pedagogiki specjalnej, jak również studiuje logopedię. Prywatnie spędza czas przy sztaludze i przemierza bieszczadzkie szlaki.

Adrianna Król

Lektor

BIO:
Angielski towarzyszył jej od najmłodszych lat, kiedy to w wieku 8 lat przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Doświadczenie to uświadomiło jej, że najlepszą metodą nauki języków obcych jest wykorzystanie naturalnych procesów przyswajania wiedzy. Prywatnie szczęśliwa mama.

Co mówią nasi kursanci?

Uczciwie polecam tę metodę nauczania dla dzieci od najmłodszych lat a sama szkoła jest bardzo sympatycznie nastawiona do dzieci jak również rodziców. Mam w tej szkole dzieci w różnym wieku i oboje są bardzo zadowolne z zajęć w formie zabawy za pośrednictwem wszystkich zmysłów a dodatkowym atutem są lektorzy którzy pięknie mówią po angielsku przez cały czas trwania zajęć. Jednym słowem good job i oby tak dalej. Gorąco wszystkich pozdrawiam :)

Anna

Rewelacyjne zajęcia, po których dziecko wraca z zadowoleniem. Pełen profesjonalizm. Bardzo polecam.

Ryszard Kusiak

Dzięki lekcjom w tej szkole moje dziecko rozkochało się w j. angielskim a lekcje to dla niej przyjemność.

Agnieszka

Kto u nas uczy?

Na nasz wesoły pokład zawitali genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

O nas

Jak wygląda szkoła?

Naszą szkołę stworzyliśmy w przestronnym budynku, w dobrej lokalizacji i z miejscami do parkowania dla rodziców. W środku mamy łatwo dostępny sekretariat, miejsce dla rodziców i przede wszystkim nie przebodźcowane pokoje edukacyjne. W salach zadbaliśmy o komfort nauki i możliwość swobodnego prowadzenia lekcji. Jasne, przestronne wnętrza, wygodny i miękki dywan, krzesełka, stoliki, kilka nowoczesnych technologii wspierających naukę na miarę XXI wieku. Skoro stawiamy na pobudzające zmysły sensoryczne zabawy do nauki angielskiego, w naszych salach nie brakuje również mnóstwa pomocy dydaktycznych. Mistrzowie organizacji przestrzeni byliby z nas dumni, bo wszystkie materiały mamy uporządkowane i pochowane, by nie absorbowały dzieci w trakcie angażujących zadań.

Jak się zapisać na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej

Jak zapisać dzieci na zajęcia?

Lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia i zobacz, czy spodobają się Twoim dzieciom. Zajęcia pokazowe są bezpłatne.

Bezpłatny zapis