Co stoi za sukcesem marki Leonardo School?

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od 2019 roku, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założycielka Leonardo School Kielce Agnieszka Kania wraz z 5-osobowym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają ponad 100 uczniom doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie ze świetnymi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do ponad 100 szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych w Kielcach.

Poznaj metody

Nasz zespół

Agnieszka Kania

Właścicielka

Aleksandra Pastuszka-Goworek

Lektor

BIO:
Certyfikowana lektorka metody Leo English, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku filologia angielska. Ukończyła także podyplomowo pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną. Zajmuje się zawodowo nauczaniem się od ponad 10 lat. Pracowała jako lektor w szkołach językowych oraz jako nauczyciel języka angielskiego i edukacji wczesnoszkolnej w nauczaniu dwujęzycznym. Ma doświadczenie w przygotowywaniu do egzaminów Cambridge i uczestniczy w ich przeprowadzaniu.

W Leonardo School Kielce pani Aleksandra prowadzi zajęcia metodą Leo English oraz kursy języka angielskiego dla uczniów klas 5-8 szkoły podstawowej.
„Uwielbiam pracę z dziećmi, ponieważ daje mi satysfakcję i spełnienie. Bycie nauczycielem języka angielskiego to dla mnie coś więcej niż praca, nigdy nie chciałabym robić czegokolwiek innego. Prywatnie jestem mamą 6-letniej Kai, w wolnym czasie zajmuję się tłumaczeniami, czytam książki (jestem zagorzałą fanką Harrego Pottera) i nałogowo oglądam seriale na Netflixie”.

Kinga Sławska

Lektor

BIO:
Certyfikowana lektorka metody Leo English.
„Odkąd pamiętam, lubiłam uczyć się języków, dlatego już w liceum mój wybór padł na profil lingwistyczny. Kilka lat później ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. W międzyczasie uczyłam się też języka włoskiego i hiszpańskiego, a aktualnie rozpoczynam swoją przygodę z językiem szwedzkim. Wielką radość daje mi dzielenie się wiedzą z innymi. W trakcie studiów miałam okazję uczyć języka angielskiego wiele osób, w tym dzieci. Właśnie tę współpracę wspominam najmilej. Zdaję sobie sprawę, że praca z dziećmi jest dużym wyzwaniem, jednak daje też wiele satysfakcji. Uważam, że metody nauczania wykorzystywane w Leonardo School są świetnie dopasowane do potrzeb najmłodszych uczniów, angażują wszystkie zmysły i rozbudzają dziecięcą wyobraźnię. Cieszę się, że będę częścią tej językowej przygody!

Oprócz języków obcych interesuję się różnego rodzaju rękodziełem: wyplataniem makram, szydełkowaniem, tworzeniem własnoręcznych dekoracji. Kocham zwierzęta, a w szczególności koty. Sama posiadam rudą kotkę o imieniu Carmen. W wolnych chwilach biegam i regularnie ćwiczę, bo w zdrowym ciele zdrowy duch! :)”

Klaudia Jarosz

Lektor

BIO:

Certyfikowana lektorka metody Leo English.
„Jestem absolwentką filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Miałam możliwość współpracy z uczniami szkoły podstawowej, przedszkola oraz osobami dorosłymi. W pracy z dziećmi najbardziej doceniam to, że każde z nich jest inne i wymaga indywidualnego podejścia. Bardzo często pozwalają nam one lepiej poznać samego siebie i wiele nas uczą. Jako lektorka Leo English będę starała się zachęcić dzieci do poznania języka angielskiego i pokazać, że nauka może być zabawą i przyjemnością. Równocześnie będę dbała o to, żeby przynosiła efekty. Interesuję się czytaniem, uwielbiam powieści Donny Tartt i Hermanna Hesse, słucham podcastów o tematyce samorozwoju. W wolnym czasie chodzę na spacery i ćwiczę jogę”.

Jolanta Barwińska

Lektor

BIO:
Certyfikowana lektorka metody Leo English
„Jestem absolwentką studiów humanistycznych na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Mam przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi oraz kilkuletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Język angielski to moja pasja, w której ciągle się rozwijam, fascynuje mnie również historia i kultura Wielkiej Brytanii i krajów anglojęzycznych. Praca z dziećmi jest dla mnie najciekawszą przygodą – uwielbiam ich spontaniczność, szczerość i otwartość. Dzięki metodzie Leo English dzieci mają niepowtarzalną szansę, aby rozwinąć swój potencjał językowy w najbardziej naturalny dla nich sposób. Zajęcia z dziećmi to dla mnie przede wszystkim ogromna radość i satysfakcja. Prywatnie jestem miłośniczką podróżowania, czytania książek oraz wielką fanką serialu „Przyjaciele”.

Sylwia Kaczor

Trener

BIO:

Certyfikowana trenerka metody Leo Maniak.
„Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku psychologia oraz certyfikowanym Trenerem Umiejętności Społecznych. Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu przygotowania pedagogicznego. Prywatnie jestem miłośniczką gier planszowych i staram się zarażać tą pasją innych. Kocham naturę i górskie wycieczki.”

Co mówią nasi kursanci?

Cudowna atmosfera, profesjonalna kadra i nieszablonowe podejście do nauki! Trzymam kciuki za dalszy rozwój szkoły.

Kinga Półchłopek

Syn po drugiej godzinie powiedział"mamo ja już chce chodzić do tej szkoły", a ma dopiero 6 lat😄. Każda godzina jest wykorzystana maksymalnie na naukę języka angielskiego. Pani Klaudia przez całą godzinę mówi po angielsku do dzieci. Dzieci uczą się z książek, że słuchu, za pomocą gestów, zabawą👍

Magdalena Błaszczyk

Zajęcia które zachęcają dzieci do poznawania nauki poprzez kreatywne pomysły,atrakcyjność zajęć, motywację,nagradzanie i wyciąganie u dziecka tego co pozytywne. Miła i profesjonalna kadra .Bardzo polecam !

Karolina Nowak

Ciekawe metody nauczania, kreatywne pomysły, sympatyczni lektorzy. Synek chętnie uczestniczy w zajęciach. Polecam wszystkim, którzy chcą skutecznie i przyjemnie nauczyć się języka 😊

Ilona Gaszak

Kto u nas uczy?

Na nasz pokład zawitali świetni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

O nas

Jak wygląda szkoła?

Naszą szkołę stworzyliśmy w przestronnym budynku, w dobrej lokalizacji i z miejscami do parkowania dla rodziców. W środku mamy łatwo dostępny sekretariat, miejsce dla rodziców i przede wszystkim sale edukacyjne, których wyposażenie pozytywnie wpływa na koncentrację dzieci. W salach zadbaliśmy o komfort nauki i możliwość swobodnego prowadzenia lekcji. Jasne, przestronne wnętrza, wygodny dywan, krzesełka, stoliki, kilka nowoczesnych technologii wspierających naukę na miarę XXI wieku. Skoro stawiamy na pobudzające zmysły sensoryczne zabawy do nauki angielskiego, w naszych salach nie brakuje również mnóstwa pomocy dydaktycznych. Mistrzowie organizacji przestrzeni byliby z nas dumni, bo wszystkie materiały mamy uporządkowane i pochowane, by nie absorbowały dzieci w trakcie angażujących zadań.

Jak się zapisać na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej

Jak zapisać dzieci na zajęcia?

Lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia i zobacz, czy spodobają się Twoim dzieciom. Zajęcia pokazowe są bezpłatne.

Bezpłatny zapis