Co stoi za sukcesem marki Leonardo School?

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od 2017 roku, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założycielka Leonardo School Monika Kusiak wraz z kilku-osobowym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają blisko 300 uczniom doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie z wysokimi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do 300 szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych w Jaśle.

Poznaj metody

Nasz zespół

Monika Kusiak

Właścicielka

Agata

Lektor Leo English

BIO:
Absolwentka studiów licencjackich na kierunku Filologia Angielska na specjalności językowo-kulturowej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie oraz absolwentka studiów magisterskich, także na kierunku Filologia Angielska na Uniwersytecie Rzeszowskim. W wolnym czasie czytam książki oraz aktywnie spędzam czas na świeżym powietrzu.

Agnieszka

Lektor Leo English

BIO:
Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Dzięki studenckim praktykom pedagogicznym oraz późniejszej pracy z dziećmi i młodzieżą zdobyłam doświadczenie niezbędne w pracy lektora, którym pragnę podzielić się ze swoimi uczniami. Moją pasją jest pomaganie w odnajdywaniu radości w uczeniu się nowych, ciekawych rzeczy.

Anna

Lektor Leo English

BIO:

Ukończyłam Edukację Przedszkolną i Wczesnoszkolną HNC w Glasgow Clyde College w Szkocji, gdzie mieszkałam przez 14 lat. Jestem również absolwentką studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu na kierunku Pedagogika specjalna – edukacja, terapia i wspomaganie osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Tytuł Magistra Administracji ukończyłam w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Przemyślu.

Moje doświadczenie z dziećmi zdobyłam pracując jako nauczyciel grupy przedszkolnej w Szkole Kultury i Języka Polskiego w Motherwell oraz podczas praktyk przez 4 lata w przedszkolach w Glasgow. Bardzo lubię pracę w różnych grupach wiekowych, gdyż każdy dzień przynosi nowe wyzwania i nie można się nudzić. Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci. W wolnym czasie studiuję, podróżuję, uwielbiam kino i muzykę.

Dominika

Lektor Leo English

BIO:
Jestem absolwentką kulturoznawstwa i filologii angielskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Swoje pierwsze doświadczenia w nauczaniu dzieci i młodzieży zdobywałam podczas praktyk studenckich w szkole podstawowej i liceum. Przez 6 lat udzielałam się jako wolontariusz podczas Nocy Kultury organizowanej co roku w Lublinie. Język angielski jest moją pasją, którą pragnę się dzielić z innymi. Uczenie i obserwowanie postępów uczniów daje mi dużą radość. Zainteresowania: książki, podróże, historia starożytna, kultura Stanów Zjednoczonych, zumba.

Edyta

Trener Leo Maniak, Lektor Leo English

BIO:
Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły w Krośnie oraz Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi gdzie na kierunku pedagogika zdobyłam tytuł magistra. Ukończyłam studia podyplomowe o kierunku Edukacja Wczesnoszkolna z językiem angielskim. Pierwsze doświadczenie pracy z dziećmi zdobyłam podczas prowadzenia zajęć dodatkowych w szkołach i przedszkolach z języka angielskiego. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji, ale także codziennie stawia nowe wyzwania. Jestem osoba o wysokiej kulturze osobistej i doskonale sprawdzam się w pracy z dziećmi, cechuje mnie opanowanie, ale również stanowczość, co bardzo przydaje się w pracy z przedszkolakami. Kładę szczególny nacisk na bezpieczeństwo podopiecznych. W trakcie pracy jako nauczyciel wychowania początkowego, nauczyłam się przede wszystkim cierpliwości i samodyscypliny. Moją pasją jest taniec, którą łączę prowadząc zajęcia taneczne będąc instruktorem
ZumbaKids

Karolina

Trener Leo Maniak

BIO:
Z zawodu jestem polonistą i teatrologiem. Obecnie poszerzam swoje wykształcenie na kierunku grafika komputerowa. Pierwsze doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam podczas praktyk studenckich w szkole podstawowej jako nauczyciel języka polskiego, a następnie prowadząc zajęcia teatralne i recytatorskie w domu kultury. Chętnie wyruszam do miejscowych szkół, organizując warsztaty teatralne. Moją wiedzę i doświadczenie przekazywałam przyszłym nauczycielom i pedagogom, prowadząc zajęcia w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi (Wydział Zamiejscowy w Jaśle), a także w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK. Z młodzieżą dzielę się również moją drugą po teatrze pasją – tworzeniem animacji komputerowych. Dla mnie praca z dziećmi i młodzieżą to najciekawsza, a zarazem najpiękniejsza praca na świecie, ponieważ każdego dnia daje wiele radości i satysfakcji.

Natalia

Lektor Leo English

BIO: Jestem absolwentką studiów pierwszego stopnia na kierunku filologia angielska z językiem hiszpańskim. Aktualnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich na tym samym kierunku. Od kilku lat mam okazję pracować z dziećmi indywidualnie i wspólnie z nimi dążyć do rozwijania ich wiedzy z języka angielskiego. Praca w Leonardo School pozwala mi na poszerzenie swojego doświadczenia o nauczanie w grupach dziecięcych w różnych przedziałach wiekowych oraz poznawanie ciekawych, nieprzeciętnych metod przyswajania języka u dzieci i młodzieży.

Co mówią nasi kursanci?

Polecam, pełen profesjonalizm.👍

Małgorzata Siwak

Polecam jest super😁Fajni ludzie fajna atmosfera.

Małgorzata Gondek

Polecam serdecznie

Karol Buraczewski

Kto u nas uczy?

Na nasz wesoły pokład zawitali genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

O nas

Jak wygląda szkoła?

Nasza szkoła mieści się w przestronnym budynku w dogodnej lokalizacji. Zadbaliśmy o to, aby dzieci uczyły się w jasnych, nieprzebodźcowanych salach, które pozwalają na lepszą koncentrację. Każdą salę wzbogaciliśmy o atrakcyjne dla dzieci i pobudzające ich zmysły materiały sensoryczne wraz z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi na każdych zajęciach.

Jak się zapisać na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej

Jak zapisać dzieci na zajęcia?

Lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia i zobacz, czy spodobają się Twoim dzieciom. Zajęcia pokazowe są bezpłatne.

Bezpłatny zapis