W bieżącym roku szkolnym 2014/2015 do grona ludzi, którzy pragną uczyć z pasją, zapałem i entuzjazmem, dołączyło aż 37 nowych lektorów. Dla nich, w dniach 16 – 21 sierpnia 2014 roku, odbyło się kolejne szkolenie metody Leo English.

Szkolenie miało charakter warsztatów w czasie których uczestnicy mogli podzielić się swoim dotychczasowym doświadczeniem, a jednocześnie nabyć wiele nowych, dotąd nie znanych umiejętności. Lektorzy, w trakcie szkolenia, uczestniczyli m.in. w warsztatach z dramy, psychologii i zajęciach twórczych takich jak plastyka oraz gry i zabawy ruchowe. Nadzór metodyczny nad szkoleniem sprawowała, współtwórczyni metody Leo English, Pani Anna Lesicka-Gazicka, która nie tylko poprowadziła kilka paneli szkoleniowych ale również zajmowała się weryfikacją weryfikacją przyszłych lektorów.

Na tegorocznym szkoleniu nowością były panele „Message for Parents” ipraktyczne wykorzystanie nowych produktów z linii „Play&Learn”.

Na koniec szkolenia każdy uczestnik, który pomyślnie przeszedł weryfikację naszych ekspertów, został certyfikowanym lektorem metody Leo English.