Angielski w przedszkolu

BAW SIĘ I UCZ Z LEO ENGLISH® - PROJEKT WZORCOWE PRZEDSZKOLE

Jeżeli jesteś Dyrektorem przedszkola i chcesz:

  • wdrożyć w swojej placówce nauczanie języka angielskiego za pomocą ciekawej i sprawdzonej metody

  • posiadać kompleksowe narzędzia edukacyjne do nauki angielskiego i wsparcie metodyczne dla swojej kadry

  • wykorzystywać najwyższej jakości, przemyślane i dostosowane do grup wiekowych materiały zapewniające wysoką skuteczność nauczania

  • skorzystać z doświadczenia ekspertów w nauczaniu dzieci języka angielskiego

to z pewnością zainteresuje Cię projekt nauki angielskiego przygotowany specjalnie na potrzeby placówek wychowania przedszkolnego.

Do projektu zapraszamy przedszkola rozwijające się i aktywnie poszukujące nowych rozwiązań. Wiemy jak ważne jest dostosowanie narzędzi nauczania do potrzeb dzieci, uwzględnianie ich zdolności i możliwości na każdym etapie rozwoju oraz budowanie motywacji podczas stawiania pierwszych kroków w nauce języków obcych.

Leo English – metoda nauczania języka angielskiego to skuteczne wsparcie dla nauczycieli, dzieci, rodziców oraz dla przedszkola. Spójność metody, różnorodne techniki nauczania, szczegółowo zaplanowany każdy element zajęć, bogactwo pomocy dydaktycznych oraz wsparcie metodyczne dla nauczycieli daje komfort uczenia oraz entuzjazm i chęć do nauki angielskiego u dzieci. Uwzględnienie w projekcie rodziców zaspokaja ich ciekawość, a chętnym daje możliwość zaangażowania się w proces nauki również w domu.

Wdrożenie metody Leo English w przedszkolu uatrakcyjni sposób prowadzenia zajęć, podniesie jakość nauczania a przede wszystkim umożliwi naukę języka angielskiego poprzez zabawę i zwiększy umiejętności językowe dzieci.

Dyrektorów przedszkoli zainteresowanych przystąpieniem do projektu zapraszamy do zarejestrowania się.

lub kontakt z naszym konsultantem pod nr tel. +48 502 616 097Zapisz swoje dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe ZAPISY