O nas

Specjalizujemy się w budowaniu wysokich standardów nauczania dzieci. Mamy szczególne spojrzenie na przekazywanie wiedzy. Dla nas edukacja to rozbudzenie w dziecku pasji poznawania świata.

Posiadamy unikalną metodykę nauczania, autorskie programy edukacyjne, podręczniki, i pomoce dydaktyczne. Pracujemy w zespole wybitnych metodyków, anglistów, polonistów, pedagogów i psychologów, którzy troszczą się o najlepszą jakość nauczania.

W gronie naszych twórców znajdują się też aktorzy, kompozytorzy filmowi, muzycy i plastycy, których zadaniem jest niezwykła oprawa naszych rozwiązań edukacyjnych. Tak atrakcyjna, by była wyzwaniem dla dziecięcej wyobraźni. 

Wszystkich naszych autorów, tworzących w Polsce i poza jej granicami, połączyła wspólna myśl … gdy tworzysz dla dziecka, rób to najlepiej, jak potrafisz. Przygotowaliśmy trzy unikatowe marki dla dzieci ze wszystkich grup wiekowych.

Leo Maniak, Leo English i Leo Maluch towarzyszą dziecku na każdym etapie rozwoju.Zapisz swoje dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe ZAPISY