Koncentacja, autoprezentacja, logiczne myślenie

W skład pakietu "Koncentracja , Autoprezentacja, logiczne myślenie” wchodzą

  • podręcznik KONCENTRACJA, AUTOPREZENTACJA, LOGICZNE MYŚLENIE

  • wycinanki

  • certyfikat

Wiedza nie ma wielkiej wartości, jeżeli nie potrafimy z niej odpowiednio korzystać. Dlatego podczas zajęć „Koncentracja, autoprezentacja, logiczne myślenie” Twoje dziecko uzyska wyjątkową możliwość nie tylko świetnego utrwalenia, ale także właściwego prezentowania zdobytych informacji oraz umiejętności.

Podczas dotychczasowej nauki każde z dzieci miało okazję poznać wiele technik i metod efektywnej nauki. Czas na następny krok – wyrobienie nawyku regularnego korzystania z nowych umiejętności w trakcie nauki przedmiotów szkolnych: języka polskiego, matematyki, historii, geografii oraz chemii. Wiemy, że oprócz posiadania wiedzy, równie ważne jest jej odpowiednie przekazanie. Dlatego podczas tych zajęć trenerzy Leo Maniaka koncentrują się na autoprezentacji, a także stawiają przed uczniami kolejne wyzwania, które wymagają płynnego posługiwania się poznanymi wcześniej technikami pamięciowymi.

Podczas zajęć Leo Maniaka doskonale wyszkoleni instruktorzy zachęcają do „joggingu umysłu”, czyli pracy ze specjalnie przygotowanymi zagadkami i zadaniami matematycznymi, które rozbudzając ciekawość dzieci, zachęcają do logicznego myślenia.

W programie znajduje się też tajemnicza „metoda mnicha”, legendarny i niezawodny sposób na udoskonalenie pamięci. Uczestnicząc w treningach każde z dzieci będzie miało niepowtarzalną okazję do sprawdzenia swojej biegłości w czytaniu, pracy z tekstem, notowania ze słuchu czy szukaniu twórczych, niestandardowych rozwiązań. Wszystko to przy wsparciu trenera oraz z użyciem bajecznie kolorowych, unikalnych materiałów dydaktycznych.

Celem zajęć jest też zaszczepienie w każdym dziecku pewności siebie i zachęcenie do prezentowania swojej wiedzy przed publicznością.

Organizacja zajęć „Koncentracja, autoprezentacja, logiczne myślenie”:

  • młodsza grupa wiekowa od 8 do 10 lat (2-4 klasa),

  • starsza grupa wiekowa od 11-13 lat (5-6 klasa),

  • zajęcia raz w tygodniu po 120 min, grupy 8-12 osobowe.

Dlaczego Twoje dziecko powinno wziąć udział w zajęciach „Koncentracja, autoprezentacja, logiczne myślenie”?

  • Będzie potrafiło w pełni korzystać z narzędzi usprawniających zapamiętywanie informacji z różnych przedmiotów szkolnych;

  • Nauczy się skutecznie stosować różne techniki, by opracować przeczytany tekst i zapamiętać informacje;

  • Dowie się, jak trenować umysł, by sprawnie myśleć i zapamiętywać;

  • Nauczy się prezentować swoje umiejętności, a także przygotować się do wystąpienia przed publicznością.Zapisz swoje dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe ZAPISY