Jak to działa?

 Metoda Leo Maniak kształci umiejętność łatwego i skutecznego uczenia. Naszym atutem są starannie opracowane sposoby przyswajania wiedzy, które zapewnią szybką i efektywną naukę oraz na wszechstronny rozwój Twojej pociechy.

Ucząc się z Leo Maniakiem dziecko poszerza swoją wiedzę z ortografii, rozwija umiejętności czytania ze zrozumieniem, notowania oraz logicznego i twórczego myślenia. Ćwiczy swoją pamięć. Zajęcia Leo Maniaka nawiązują do programu szkoły podstawowej. Dzięki specjalnie ułożonej ścieżce dydaktycznej, opracowanej przez wybitnych specjalistów – Katarzynę Rojkowską, Marka Szurawskiego, Agnieszkę Binek-Kaszyńską, Martę Łykowską i Irenę Rak – dziecko w naukę angażuje wszystkie swoje zmysły, wyobraźnię oraz emocje. Z Leo Maniakiem poszerzanie zasobu wiadomości zawsze rozbudza ciekawość, aktywizuje twórcze myślenie i kreatywne działanie. Dzięki metodzie Leo Maniak nawet najmłodsi uczniowie błyskawicznie stają się gwiazdami autoprezentacji, z powodzeniem komunikują się i współpracują w grupie.

Nasz zespół, w skład którego wchodzą świetnie wykształceni, mogący pochwalić się długoletnim doświadczeniem oraz wieloma sukcesami trenerzy, sprawi, że Twoje dziecko z łatwością opanuje ortografię, strategię mistrzowskiego czytania, a także skutecznie wytrenuje swoją pamięć i koncentrację.

Celem programu Leo Maniak jest wykształcenie w Twoim dziecku wszechstronnych umiejętności, dzięki którym będzie ono mogło w pełni wykorzystać swój indywidualny potencjał. Z naszymi magicznie kolorowymi i niezwykle ciekawymi materiałami dydaktycznymi jest to naprawdę proste! Leo Maniak sprawi również, że Twojemu dziecku wejdzie w krew cenny nawyk skutecznego notowania. Pozwoli mu to na szybkie i sprawne kojarzenie faktów, a także rozwiązywanie nawet skomplikowanych zadań.

Leo Maniak przeznaczony jest dla dwóch grup wiekowych: I grupa: 8 – 10 lat (2, 3, 4 klasa) oraz II grupa: 11 – 13 lat (5-6 klasa). Grupy Leo Maniak liczą od 8 do 12 osób, co stwarza optymalne warunki do efektywnego i naturalnego przyswajania wiedzy. Aktualnie Leo Maniak daje możliwość nauki na 4 różnych poziomach:

  • Ortografia

  • Sprawne czytanie i notowanie

  • Pamięć, matematyka, czytanie

  • Koncentracja, autoprezentacja, logiczne myślenie

Teraz to wszystko nie tylko jest możliwe, ale i w zasięgu Twojej ręki! Tylko pomyśl, ile bieżących korzyści, jak i tych w przyszłości, przyniosą Twojemu dziecku nowe umiejętności, które może rozwinąć z Leo Maniakiem.Zapisz swoje dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe ZAPISY