Leo Maluch

Wielu rodziców zastanawia się, które zabawy wspierają rozwój najmłodszych. Szukają dobrych zabawek, pomysłów, wskazówek, jak mądrze bawić się z dzieckiem w domu.

Leo Maluch jest przestrzenią pełną gotowych pomysłów na zabawy, które kształcą. Rodzice, dziadkowie i opiekunowie mogą wybrać spośród licznych propozycji.

Wszystkie zabawy, pomoce i aktywności są tak zaprojektowane, by kształtować w najmłodszych to co najlepsze. Wspierają emocjonalny i intelektualny rozwój w czasie, gdy dziecko uczy się najszybciej. Zawierają jasne wskazówki, co robić każdego dnia, aby dziecko korzystało z pełni swoich możliwości.

Każdy, kto jest ciekawy, co jeszcze można zaproponować dziecku, by stawało się mądrą i szczęśliwą osobą, może wziąć udział w specjalnych warsztatach. Tu pod okiem specjalistów odkryje sprawdzone sposoby ujawniania talentów u najmłodszych dzieci.

Organizujemy dedykowane warsztaty dla rodziców małych dzieci( od narodzin do 6 roku życia)  oraz przyszłych rodziców, dziadków, opiekunów, pedagogów i nauczycieli dzieci w wieku przedszkolnym.

Warsztaty: Naucz małe dziecko myśleć i czuć

prowadzący: Katarzyna Rojkowska
czas trwania: 12 godz. (weekend – sobota i niedziela)

„To, co my dorośli nazywamy nauką, dla małych dzieci jest fascynującą zabawą. Ucząc dzieci z miłością i szacunkiem, nie pozbawiamy ich radości dzieciństwa. Wręcz przeciwnie – tę radość wielokrotnie potęgujemy. Maluchy, które bawią się w czytanie lub naukę matematyki, nie tylko rozwijają swoje zdolności, ale również zyskują coś, co jest dla nich najcenniejsze. Uwagę rodziców”.Zapisz swoje dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe ZAPISY