Szybki kontakt

ul. Wierzbowa 21
90 - 227 Łódź

+48 42 55 50 90
info@leonardoschool.pl

Franczyzobiorcy leonardo school

ELBLĄG

Leonardo School Elbląg
Hetmańska 15 I-J
Elbląg
kom. 733 500 443
elblag@leonardoschool.pl
Strona WWW

KRAKÓW – KROWODRZA

Leonardo School
Reja 13/2 U
31-216 Kraków
kom. 533-143-822
krowodrza@leonardoschool.pl
Strona WWW

WEJHEROWO

Leonardo School Wejherowo
ul. 3 Maja 23 D piętro II
Wejherowo
kom. 784-425-285
wejherowo@leonardoschool.pl
Strona WWW

Licencjobiorcy leonardo school

BIAŁA PODLASKA

LEADER SCHOOL
ul. Reformacka 10
21-500 Biała Podlaska
tel. (83) 342 43 43
kom. 517 870 434
bialapodlaska@leaderschool.pl
Strona WWW

BYDGOSZCZ

CENTRUM EDUKACYJNE EDUKADO
ul. Kozietulskiego 10/1
85-657 Bydgoszcz
tel. (52) 325 12 16
kom. 666 726 911
biuro@edukado.eu
Strona WWW

GNIEZNO

LEADER SCHOOL
ul. Warszawska 30
62 -200 Gniezno
tel. (61) 672 29 88
gniezno@leaderschool.pl
Strona WWW

JABŁONNA

MŁODZI GENIUSZE
ul. Przylesie 32
05-110 Jabłonna
kom. 799 077 200
biuro@mlodzigeniusze.pl
Strona WWW

KALISZ

LEADER SCHOOL
ul. Fabryczna 1b/1
62-800 Kalisz
tel. (62) 767 21 21
kom. 601 887 889
kalisz@leaderschool.com.pl
Strona WWW

KATOWICE

PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE "KROPECZKI"
ul. Biedronek 1
40-673 Katowice
tel. (32) 253 93 09
przedszkole@kropeczki.pl
Strona WWW

KONIN

LEADER SCHOOL
ul. Wojska Polskiego 37
37 62-500 Konin
tel. (63) 226 2 226
kom. 607 387 609, 603 683 269
konin@leaderschool.pl
Strona WWW

KRAKÓW – BIEŃCZYCE

LEADER SCHOOL
ul. Urbanowicza 10a
31-802 Kraków
tel. (12) 658 61 15
kom. 606 870 990
krakow@leaderschool.pl
Strona WWW

KRAKÓW – RUCZAJ

LEADER SCHOOL
ul. Mochnaniec 3
30-395 Kraków
tel. (12) 307 05 56
ruczaj@leaderschool.pl
Strona WWW

KROTOSZYN

LEADER SCHOOL
Rynek 17/1
63-700 Krotoszyn
kom. 781 716 174
krotoszyn1@leaderschool.pl
Strona WWW

KWIDZYN

PERFECT GROUP JOANNA KALINOWSKA
ul. Grudziądzka 23/2A
82-500 Kwidzyn
kom. 664 483 876
jk@perfect-group.org.pl
kwidzyn@leonardoschool.pl
Strona WWW

ŁĘCZNA

LEADER SCHOOL
ul. Szkolna 6
21-010 Łęczna
kom. 607 266 313, 609 939 620
leczna@leaderschool.pl
Strona WWW

LEGIONOWO

LEADER SCHOOL
ul. Jagiellońska 8a
05-120 Legionowo
tel. (22) 793 02 86
legionowo@leaderschool.pl
Strona WWW

ŁÓDŹ – BAŁUTY

LEADER SCHOOL
ul. Julianowska 7a
91-473 Łódź
tel. (42) 657 06 00
kom. 694 911 488
szkola@leaderschool.pl
Strona WWW

LUBLIN

LEONARDO SCHOOL LUBLIN
ul. Zalewskiego 3
20-492 Lublin
kom. 536 12 12 12
info@angielskidladzieci.lublin.pl
Strona WWW

MICHAŁOWICE

LEADER SCHOOL
ul. Na Gródek 1
32-091 Michałowice
tel. (12) 307 09 55
michalowice@leaderschool.pl
Strona WWW

MOSINA k/POZNANIA

LEADER SCHOOL
ul. Kasprowicza 33
62-050 Mosina
tel. (61) 819 19 19
kom. 509 966 875
mosina@leaderschool.com.pl
szkola@tars.pl
Strona WWW

OLSZTYN

LEADER SCHOOL
ul. Grunwaldzka 18a
10-124 Olsztyn
tel. (89) 307 00 02
kom. 887 601 887
olsztyn@leaderschool.pl
Strona WWW

OSTRÓW WLKP.

LEADER SCHOOL PAULINA PILARCZYK
pl. 23 Stycznia 5/1 (Zielony Rynek)
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. (62) 736 11 97
kom. 604 280 462, 668 188 039
ostrowwlkp@leaderschool.pl
Strona WWW

PIASECZNO

LEADER SCHOOL
ul. Pawia 7/6
05-500 Piaseczno
tel. (22) 404 88 08
piaseczno@leaderschool.pl
Strona WWW

PIŁA

LEADER SCHOOL
ul. Śródmiejska 24
64-920 Piła
tel. (67) 214 24 44
pila@leaderschool.com.pl
Strona WWW

PLESZEW

LEADER SCHOOL
ul. Rynek (od ul.Krzyżowej 2)
63-300 = Pleszew
tel. (62) 742 05 03
kom. 693 24 30 77
pleszew@leaderschool.pl
Strona WWW

POZNAŃ – GRUNWALD

SZKOŁA JĘZYKOWA LEADER SCHOOL
ul. Słoneczna 10a/2
60-286 Poznań Grunwald
tel. (61) 660 15 60
kom. 501 379 073
poznan1@leaderschool.pl
Strona WWW

POZNAŃ – RATAJE

LEADER SCHOOL
ul. Oś. Tysiąclecia 30
61-240 Poznań Rataje
tel. (61) 221 22 05
rataje@leaderschool.pl
Strona WWW

POZNAŃ – WINOGRADY

LEADER SCHOOL
ul. Przełajowa 2
61-622 Poznań Winogrady
tel. (61) 631 10 66
winogrady@leaderschool.pl
Strona WWW

PUŁAWY

PLANETA KREATYWNOŚCI
ul. Nila Fieldorfa 8 lok 4d
24-100 Puławy
tel. 799 13 12 12
kontakt@planetakreatywnosci.pl
Strona WWW

SKAWINA

LEADER SCHOOL SKAWINA
ks. Jerzego Popiełuszki 7
32-050 Skawina
skawina@leaderschool.pl
Strona WWW

SŁOMNIKI

LEADER SCHOOL
os. Karola Świerczewskiego 2B
32-090 Słomniki
tel. (12) 307 09 29
slomniki@leaderschool.pl
Strona WWW

ŚREM

LEADER SCHOOL
ul. Chopina 4
63-100 Śrem
kom. 533 991 131
srem@leaderschool.com.pl
Strona WWW

ŚWIECIE

EDU LEO
ul. Hallera 7B
86-100 Świecie
kom. 502 601 975
biuro@eduleo.pl
Strona WWW

SZCZECIN

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH JOLANTY UŚCINOWICZ
ul. 3 Maja 4/7
70-214 Szczecin
tel. (91) 488 33 75
kom. 501 135 688
sekretariat@sjo.com.pl
Strona WWW

TUREK

LEADER SCHOOL
ul. Gorzelniana 1 (nad sklepem Rossmann)
62-700 Turek
tel. (63) 280 34 44
kom. 601 57 60 67
turek@leaderschool.com.pl
Strona WWW

WARSZAWA

Akademia Pamięci
ul. Drzymały 6 m.6
02-495 Warszawa
kom. 508 089 836
biuro@akademiapamieci.pl
Strona WWW

WIELICZKA

LEADER SCHOOL
ul. Narutowicza 47
32-020 Wieliczka
tel. (12) 307 00 50
kom. 502 234 849
wieliczka@leonardoschool.pl
Strona WWW

WROCŁAW

CENTRUM EDUKACYJNE Z PASJĄ JOANNA GRODECKA
ul. Filipowicza 1
52-208 Wrocław
kom. 508 136 357
sekretariat@centrumpasja.pl
Strona WWW

Przedszkola wzorcowe

BYTOM

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "SŁONECZNA CHATKA"
ul. Łużycka 11
41-902 Bytom
tel. (32) 282 31 94
elpax@elpax.pl
Strona WWW

OSTRÓW MAZOWIECKA

PRZEDSZKOLE KiDS&Co.
ul. Sikorskiego 76
07-300 Ostrów Mazowiecka
kom. 571 445 227
Strona WWW

ŁÓDŹ

PRZEDSZKOLE DWUJĘZYCZNE KiDS&Co.
Pomorska 106A
91-402 Łódź
kom. 666 300 016
Strona WWW

ŁÓDŹ

PRZEDSZKOLE KiDS&Co.
Pomorska 106A
91-402 Łódź
kom. 666 300 016
Strona WWW

WARSZAWA

PRZEDSZKOLE DWUJĘZYCZNE KiDS&Co.
Chłodna 51
00-867 Warszawa
kom. 516 036 189
Strona WWW

CIELE

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "4 PORY ROKU"
ul. Osiedle 76
86-005 Ciele
kom. 510 140 537
przedszkole4poryroku@gmail.com
Strona WWW

ŁÓDŹ – CENTRUM

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "KOLIBEREK"
ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 8a
90-749 Łódź
kom. 600 294 206
biuro@przedszkole-koliberek.pl
Strona WWW

ZGIERZ

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 14 W ZGIERZU
ul. Boya-Żeleńskiego 17
95-100 Zgierz
tel. (42) 716 51 28
mp14zgierz@wikom.pl
Strona WWW

ŻYRARDÓW

MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 5
ul. Leszno 19
96-300 Żyrardów
tel. (46) 855 44 48
mp5@zyrardow.pl
Strona WWW

ŻYRARDÓW

MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 2
ul. Parkingowa 32
96-300 Żyrardów
tel. (46) 855 21 02
mp2@zyrardow.pl
Strona WWW

Znajdź Leonardo School w Twoim miescie

Zobacz listę